KAZANÇLI

Client 1

KURUMSAL PERT ARAÇ İHALE SİSTEMİ

OTOPERT

KURUMSAL

OTOPERT

2003 yılından bugüne otomotiv sektörü ile ilgili 360 derece katma değer sağlayacak çözümler üzerine çalışıyoruz. 2. El veya Hasarlı araçların alım-satım işlemlerinin yanında hasar onarımı ve parça tedariği alanlarında da hizmet sağlayıcı bir marka olmak ve iş hacmimizi başarı hikayeleri ile büyütmeyi hedefliyoruz.

En yeni iştirakimiz olan Otopert ile İstanbul / Maslak İz Giz Plaza da orta ve ağır hasarlı araçların değerlendirilmesine yönelik güçlü ve katma değer sağlayıcı bir çözüm partneri olabilme arzusundayız. Proje altyapımızda sunacağımız alternatif çözümlerle hasarlı araçların total alımı ile birlikte, kapalı veya açık ihale yöntemi ile de sektöre avantajlı çözümler sunuyor olacağız.

Hedefimiz sigorta sektörüne yönelik kurumsal ve hızlı operasyonel çözümler üretip, sigorta şirketi ve sigortalı memnuniyetlerini sağlamaktır. Lojistik ve saha deneyimimizi teknoloji ile buluşturup zaman ve maliyet kaybını en aza indirgeyecek optimizasyonda projelerimizle her zaman var olmaya gayret edeceğiz. Faaliyet alanımız ile ilgili çözüm arıyorsanız, birkaç dakikanızı alarak hizmetlerimizden bahsetmekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 212 285 16 16 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ